workplace we are

Globalne badanie pracy zdalnej | Workplace x Leesman

Globalne badanie pracy zdalnej | Workplace x Leesman

#research

Łączymy siły z Leesman! Dołączamy do globalnej inicjatywy, która ma zbadać środowiska pracy w obecnej sytuacji. Wspólnie przeprowadzamy ankietę o tym, jak praca zdalna wpływa na doświadczenie i aktywność pracowników. Jedna trzecia populacji świata jest w izolacji, a biznes przechodzi największy test pracy zdalnej w dziejach. Wymaga to szybkiej reakcji by kształtować lepszą przyszłość pracy!

 

Plany i prognozy firm na całym świecie stoją pod znakiem zapytania. Organizacje przechodzą największy test pracy zdalnej w historii. Wyniki tego testu będą kluczowym elementem strategii, która pozwoli pracodawcom zrozumieć zmiany w trakcie oraz po zakończeniu pandemii COVID 19.

 

 

Naszym celem jest wspieranie wszystkich partnerów i klientów w podejmowaniu odpowiedzialnych, popartych danymi decyzji. Wspólnie budujemy sieć ekspertów, która połączy niezależne badania domowej przestrzeni pracy opracowane przez Leesman, analizy psychologów biznesu oraz nasze doświadczenie strategiczne i projektowe. Dane zebrane w Polsce i na całym świecie zostaną opublikowane w raporcie eksperckim. W obliczu zmieniającego się świata, chcemy zbudować nowe spojrzenie na środowisko pracy. #TogetherIsBetter

 

Jakie są najważniejsze korzyści z badania?

  • Pełna baza danych dla organizacji pokazująca tempo i skalę zmian środowiska pracy.
  • Propozycje optymalizacji przestrzeni pracy z uwzględnieniem potrzeb biznesu i ludzi.
  • Globalny i polski benchmark oraz wymiana praktyk z innymi partnerami.

Współpracując aktywnie z Leesman, oferujemy strategiczne oraz badawcze wsparcie w przekładaniu wyników ankiety na konkretne działania. Pomożemy w planowaniu krótko oraz długoterminowej strategii działań związanych z redefinicją i przekształceniem twojego środowiska pracy. 

 

 

Jak działa narzędzie opracowane przez ekspertów Leesman?

 

Ankieta generuje prosty wskaźnik efektywności doświadczenia pracy domowej, który nazwano ‚H-Lmi’. Obliczany jest on na podstawie dwóch obszarów badania:

  • Wpływu na pracownika – mierząc w jaki sposób praca w domu wpływa na osobiste poczucie wydajności, zaangażowania, czy work-life balance.
  • Wpływu na aktywności – badając produktywność, narzędzia pracy i przepływ wiedzy.

 

 

Szkicuje to obraz organizacji i jej działalności podczas pracy zdalnej. W zrozumieniu kontekstu, w którym znajduje się firma pomagają wyniki dostosowywane pod kątem specyfiki zadań departamentów, demografii i warunków domowych pracowników.

 

Jak wygląda proces?

 

 

Tutaj możesz pobrać całościową ofertę usługi.

 

Aby skorzystać z badania i dołączyć do inicjatywy skontaktuj się z nami pod: leesman@workplace.pl

v